Galaktické aktuality – chaos, nepokoje – co se děje a proč – pentagram na obloze – zatmění měsíce 10.-11. února

Anna Merkaba, 7. února 2017

Zdravím všechny!

Doufám, že se vám všem vede fenomenálně dobře. Vím, že posledních pár týdnů některým z vás mohly připadat jako měsíce, s tím vším, co se teď ve světě děje, se vším tím chaosem a vířením různých energií.

Rozumím, jak chaotické a zatěžující bylo pro mnoho z vás vypořádat se s těmito negativními emocemi, vibracemi a energiemi. Pro ty z nás, kteří pracují na odstraňování negativních energií z této planety, to bylo pár rušných týdnů, kdy jsme se museli vypořádat s vlastními emocemi i emocemi lidí kolem nás. Nicméně, mnozí z vás už hlásí, že už konečně rozumí dění těchto úžasných dnů a důvodům těchto rychlých změn v našem světě. Změny, které na první pohled vypadají jako kolektivní krok zpátky na cestě k nanebevzetí (zde použitý překlad obratu ascension process), jsou ve skutečnosti spíše “dřep” před výskokem.

Položila jsem otázku “co se děje?” našim dobrotivým galaktickým protějškům, kteří mě znovu a znovu ujišťují, že jdeme jako celek SPRÁVNÝM směrem, i když to tak nevypadá.

Vysvětlili, že odhazujeme poslední zbytky odpadu, zbavujeme se negativních emocí, před kterými jsme utíkali, nebo je schovávali na fasádou spokojenosti. Jsme konečně postaveni, tak říkajíc, před “zrcadlo” a je nám ukázáno, co se opravdu děje hluboko uvnitř.

Doba, do které jsme se dostali, je doba “svlékání do naha”, pokud chcete. Doba, kdy už není kam utéct a kam se schovat. Přišel čas postavit se čelem svým vlastním já (v originále “selves”) a projít tak říkajíc “temnou nocí” duše v mnohem větším měřítku kolektivně.

To je, co se teď děje. Jsme vedeni ke zbavení se toho, co brzdí náš pokrok. Jsme testování a vrháni do rozličných okolností jak na individuální úrovni, tak i kolektivně, abysme osvědčili svou vzájemnou lásku. Abysme si mohli upřímně přiznat, jak se cítíme v té situaci či problému. Abysme využili sílu bezpodmínečné lásky a porozumění VŠEMU. A abysme viděli, jestli opravdu můžeme milovat někoho, s kým zcela nesouhlasíme.

Naše pravda je zkoušena, nebo spíše vynášena na povrch, abysme se jí zabývali. Abysme viděli, jak si povedeme jako kolektiv. Budeme nakonec schopni najít společnou řeč a projít těmito velmi chaotickými časy s hlubokou láskou, vděčností a porozuměním pro vše, co je, nebo podlehneme těmto energiím a vrátíme se do toho starého koloběhu, v kterém lidstvo vězelo celé eony?

Odpovědi, které stále a stále dostávám, říkají, že BUDEME schopni vést lidstvo aby pohlédlo dovnitř a čelilo pravdě o tom, kdo jsou, a zatímco povedeme ostatní, povedeme i sami sebe a budeme se učit zatímco budeme vyučovat. Bude to fascinující doba, kdy využijeme a uskutečníme vše, co jsme se dosud naučili. Stejně jako v předchozím channelingu, který jsem s vámi sdílela, naše dobrotivé protějšky znovu opakují, že vše, čím teď procházíme jednoduše mizení iluze, abysme mohli konečně najít svoji sílu a svoje vlastní hlasy, vidět pravdu a následovat vnitřní pravdu, vnitřní vedení a vzít záležitosti do vlastních rukou. Prvním krokem v práci na svém já bude nalezení jeho rovnováhy.

Jsme vedeni k učení se od lidí kolem nás a k oproštění se od strachu, který mnoha z nás zabraňuje BÝT tím, čím jsme, následovat volání svého srdce a dělat to, proč jsme sem přišli.

Procházíme velmi chaotickou dobou, přesto chaos nemusí být nahlížen negativně, že záleží, jak se rozhodneme vidět události před námi, jak jim dovolíme nás ovlivňovat a a jakým emocím dovolíme vést nás všednodenní realitou. Jsme podporováni tolika různými bytosti, ale konečné slovo, rozhodnutí a čin jsou na nás.

giphyKdyž hovořím o podpoře, mám také na mysli, že se zbavováním se posledních zbytků odpadu a nasměrování na SPRÁVNOU ŽIVOTNÍ CESTU nám může pomoci fascinující únorové zatmění Měsíce, při kterém se Měsíc společně s dalšími nebeskými tělesy vytvoří pentagram.

Podle Tanaaze z foreverconscious.com, tento úplněk “přivede do našich životů dokonalou rovnováhu a symetrii. Zajistí též, ža budeme mít potřebné nástroje k vykročení do 2017 s důvěrou a novou perspektivou. Zatmění (úplněk) 10.-11. února ve Lvu představuje otevření nové brány a startovní bod do energií roku 2017.

Zatmění slouží jako vstupní body do jiných energetických cest a jsou dostatečně silné k transformaci, posunu a změně směru a proudění našeho života. Zatmění jsou jako kosmická pomocná ruka Vesmíru. Představte si energii Zatmění jako vesmírnou ruku natahující se z nebes a stavící vás na místo, kde potřebujete být. Nemusí to být místo, kde jste chtěli být, nebo jste si mysleli, že tam skončíte, ale určitě to bude místo, kde potřebujete být.

Vida, že Zatmění se uděje ve znamení Lva, bude obsahovat tento úplněk i ohnivý element. Tato energie pomůže s věcmi pohnout, ale také přitáhne náhlé konce. Jestli něco má odejít z vašeho života, jestli něco má skončit, toto Zatmění uvede věci do pohybu. Je to mocné zatmění, ale je též magické a ochraňující. Změna nastane, ale bude s jistou změna k lepšímu. Energie tohoto Zatmění měsíce potrvá do srpna 2017 a otevře novou bránu energie, která je plodná, aktivní a pozitivní.” Pro další čtení, prosím, přejděte na foreverconscious.com (anglicky).

Takže, jak můžete vidět, vstupujeme do doby, kdy se neprojevené začíná rapidně projevovat a nutí nás POVOLIT a DOVOLIT novým perspektivám a zážitkům vstoupit do našich životů. Jak tak o tom mluvím, pokud stále máte problém povolit, zvu vás ke studiu online kurzu, který jsem zvlášť sestavila tak, aby vám pomohl UVOLNIT KARMU, kterou jste si sami vytvořili, nalezli VNITŘNÍ HLAS a ODVAHU vstoupit do své síly. V kurzu Freedom Journey Karmic Release hodně hovořím o různých oblastech, ve kterých se můžete zdokonalit, a také sdílím důležité postřehy o různých způsobech léčení, které tu jsou ku pomoci na vaší cestě k nanebevzetí. Je to kurz, který vám změní život, ale neberte mě za slovo a raději si přečtěte recenze a sami uvidíte, jak mnoha lidem změnil život. Více se o kurzu The Freedom Journey – Karmic Release dovíte zde. (anglicky)

Ještě poznámka, než s vámi posdílím channeling. Pracovala jsem na zprávě pro jednu fenomenální duši, která za mnou přišla na léčení, a její průvodci doporučovali vskutku neobvyklou květovou esenci. Ve světle všeho, co se děje v našem kolektivním vědomí, mám pocit, že tato esence může někomu pomoci. Název této esence je Mák setý (Opium Poppy, Papaver somniferum) a je to poprvé, co o takové esenci slyším.

Mák setý je mocný ochránce. Tato silná esence vytvoří doslova štít okolo vašeho energetického i fyzického těla, ochrání vás od zbytečných zranění a zabezpečí posvátný prostor uvnitř vás, ve kterém se můžete zotavovat a léčit. Důležitý spojenec pro ty, kdo byli pronásledovaní nebo se cítí zranitelní. Mák setý je nápomocný komukoli, kdo zažil fyzické trauma, zranění, zneužití nebo závislost. Mák vás ochrání od temnoty – jak vnitřní, tak i vnější – takže můžete začít pěstovat svoje tělo, identitu a schopnost být svobodný.

Radikální, živý a statečný – Mák inspiruje k druhu odvahy založené na intuitivním instinktu a solidní znalosti sebe sama. Tato exoticky krásná květina může ulehčit os zátěže tajnůstkářství, závisti a tyranie. Pomůže setřást pocity bezmoci a nejistoty a povzbudí vás k činu. Mák podněcuje vaši obnovu do plných barev. Stimulujíc kořenovou, sakrální a čakru solar-plexu, vás bude tento mocný léčitel pohánět a odvahou k dalšímu rozhodujícímu životnímu kroku. Vynikající esence pro cestování, kroky do neznáma a nejisté podniky.

Pokud vás to zajímá, více se o této květové esenci dovíte zde: http://www.onewillowapothecaries.com/products/opium-poppy

A nakonec bych ráda vaši pozornost obrátila k novému vzrušujícímu nástroji od Natalije Anch zvaný Disk hojnosti (The Abundance Disc). Jménu mluví za vše. Pomáhá přitáhnout energie hojnosti do vašeho života, které můžete využit k tvoření všeho, co si přejete. Naplněný láskyplnými energiemi rozličných nebeských božstev, pomůže vám tento mocný nástroj přivolat si do života ten typ změny, který si přejete. Je to nádherný disk a můžete ho vystavovat všem na odiv. Měl by být umístěn na význačném místě buď u vás doma nebo v kanceláři. Chcete-li se dovědět více o disku zesilujícím hojnost, klikněte zde.

Teď, když je vše řečeno, tady je channeling, které jsem přijala od našich Dobrotivých Galaktických Protějšků …

“Draze milovaní mistři vesmíru,

Probíhající rozplétání skutečné povahy pozorovatelů a já se rychle rozvíjí na celé planetě. Probíhající odkrývání vaší pravé podstaty Bytí je vynášeno na povrch, aby je mohli všichni vidět.

Přišel čas plně uznat to, co je uvnitř a čelit pravdě, čím skutečně jste, co jste si skutečně přinesli na tuto rovinu existence. Pravda o tom, čím člověk je, je vytlačována na povrch, aby to plně uznal a porozuměl a sladil vnitřek s vnějškem, vnitřní a vnější síly.

Co se vám pokoušíme říci, draze milovaní mistři vesmíru, je, že vše, co se před vámi odvíjí ve vaší současné struktuře reality, je přesně to, co o čem jsme hovořili, že dorazí k vašim břehům, v našich předchozích zprávách.

Všechen ten zdánlivý chaos obklopující vaše všednodenní aktivity, všechen zdánlivý chaos vašeho světa, není nic víc, než nástup energií, které dorazily na vaši planetu za účelem očištění, úklidu a uvolnění starých paradigmat myšlení.

Protože změny, které na vašich březích zažíváte, byly záměrně uvedeny do pohybu a ti, o kterých si myslíte, že mají nižší frekvence, byli skutečně dosazeni do těchto pozic, aby vyvolali zmiňovanou reakci a pokračovali ve vyzvedávání a přinášení všeho, co bylo skryto uvnitř na povrch.

Přišel čas pro každého z vás prozkoumat to, co bylo úhledně uklizeno hluboko ve vašich, abysme tak řekli, “bezpečnostních schránkách” a konečně vystoupili ze svých kokonů, které jste si upletli, abyste “zapadli”.

Přišel čas se zastavit a pečlivě dodržovali Galaktické principy Bytí, nebo ve vašem pojetí času a prostoru, podívali se dovnitř, podívali se na všechny emoce, které k vám teď přicházejí, všechny ty emoce, které vycházejí na povrch. Porozumějte emocím, které prožíváte, porozumějte těm hluboko usazeným strachům a pusťte se jich jednou provždy.

Čas pro ohromnou změnu dorazil k vašim břehům, a v nadcházejících dnes dostanete další příležitost dát sbohem tomu, co už na vaše pobřeží nepatří. Už nepatří do vašich životů a psyché.

Protože nebeské události, které proběhnou na vaší obloze, přinesou energie, které posunou každého z vás na SPRÁVNOU časovou osu vaší zvolené trajektorie, na SPRÁVNOU životní cestu, pokud chcete, kterou jste si zvolili k prozkoumání, prožití a BYTÍ, pro zbytek pozemského roku. Protože nadešel čas ohromných příležitostí jak uvnitř, tak navenek, umožnující vám pohánět se po dráze růstu vašich duší a rozšiřování BYTÍ.

Co se vám pokoušíme říci, drazí milovaní, je, že čas rozšíření vědomí, nejen ve vašem bezprostředním okolí, ale na celé planetě, právě nadešel a váš čas upustit od iluze vašich trojrozměrných já a vkročit do svého multidimenzionálního Bytí.

A opět vám připomínáme abyste se ponořili hluboko dovnitř a vyzvedli tam skrytý potenciál a sdíleli tento potenciál a dary s každým, s jehož cesta se s vaší kříží. Plně využívejte řečené dary a příležitosti, které se vám naskýtají.

To je vše, co pro vás teď máme. Milujeme vás. Jsme s vámi. Zatím na shledanou.”

~Anna Merkaba – léčitelka energií na dálku – channeler – pracovník světla
z originálu na
https://sacredascensionmerkaba.com/2017/02/07/galactic-update-the-chaos-the-unrest-what-is-happening-and-why-pentagram-in-the-sky-lunar-eclipse-feb-10-11-2017/ přeložil Libor Pecháček

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s